Beşiktaş Profilo Servisi
Beşiktaş Servis
Beşiktaş Profilo Servisi
Beşiktaş Teknik

Profilo Beyaz Eşya Servisi & Tamir Onarım

Profilo beyaz eşya dayanıklı tüketim ürünlerinde servis hizmeti için kaydınızı şimdi yapın. Profilo beyaz eşya servisi çağrı merkezi 444 67 02 numarası üzerinden tüm arızalı cihazlar için işlem yapabilirsiniz. Profilo buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kurutma makineleri ve derin dondurucular için hızlı ve uygun fiyatlı servis alın.

Ülkemizde Profilo cihazlarının kullanıcılar tarafından deneyimi oldukça eskidir. Güven duyulan bir markaya sahip olan Profilo bir çok evde ve iş yerinde kullanılan cihazlara sahiptir. Günümüzde her ne kadar yeni teknoloji cihazlarda kullanıyor olsa da eski nesil cihazlarda hala kullanımda bulunur. Profilo buzdolabı ve bulaşık & çamaşır makineleri için sizlere İstanbul içinde en yaygın servisi sağlıyoruz. Teknik servis firmamız bünyesinde Profilo cihazları için uzman teknisyenlerden hizmet alırsınız.

Profilo Beyaz Eşya Tamiri

Profilo Beyaz eşyalarınızındaki arızalarda servis kaydı yapmanız neticesinde hemen kayıt işlemindeki adrese en yakın servisimiz yönlendirilir. Tamir ve onarımı basit olan ve yerinde onarım şansı olan cihazlar servise taşınmadan tamir edilir. Arızası daha ciddi olan cihazlar Profilo servisi merkezimize alınır ve serviste işlemlerine devam edilir. Müşterilerimiz cihazlarını ortalama 2-3 iş günü içinde teslim almış olur.

Profilo Beyaz Eşya Servisi

profiloservis

[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]